Home » Tornister czy plecak?

Tornister czy plecak?

Inwestycja w zdrowy kręgosłup

Dziecko średnio przez 175 dni w roku dźwiga na plecach podręczniki. Często pod ich ciężarem się ugina. Dlatego tak ważne jest, byś zadbał już dziś o jego kręgosłup.
Warto przypomnieć, że suplementy diety mogą powodować działania niepożądane oraz interakcje z innymi równocześnie stosowanymi lekami, które mogą doprowadzić w konsekwencji do pogorszenia kontroli bólu.

Tornister na pięć

Tornister Herlitz zdaje egzamin na pięć. Bezpieczny, ergonomiczny, wyprofilowany, lekki i wytrzymały. W jednym tornistrze tak wiele się mieści.

Rośnie razem z dzieckiem

Każde dziecko rozwija się w swoim tempie, dlatego zaprojektowaliśmy tornister tak, by na plecach dziecka leżał jak ulał. Ergonomiczne systemy dają pewność, że idealnie przylega i optymalnie odciąża kręgosłup. Dodatkowo przepuszczalny materiał pleców tornistra zapewnia komfort, nawet najbardziej ruchliwym dzieciom, a regulowane szelki to gwarancja, że rośnie razem z dzieckiem.

Na ekstremalne sprawdziany

Tornister przetrwa też „ekstremalne” warunki szkolne. Przerzuty przez płot, stawianie pod salą na korytarzu (specjalnie usztywniony spód), wycieczki w deszczu i śniegu. W końcu wykonany jest z wodoodpornych i wytrzymałych na rozdarcia tkanin poliestrowych. Posiada solidne klamry i zamki błyskawiczne. Łatwe do otwierania i zamykania dla małych rąk, nawet w pośpiechu.

Bezpieczeństwo w drodze do szkoły

Bezpieczeństwo dziecka w czasie drogi do szkoły zwiększają liczne odblaski estetycznie wkomponowane w tornister nie tylko z boku i z przodu, ale także w szelki, a w niektórych modelach w zamki magnetyczne. Wybrane modele wykonano dodatkowo z fluorescencyjnych materiałów zabarwionych pigmentem w neonowych kolorach. Teraz dziecko przed żadnym kierowcą się nie ukryje.

Do wyboru, do koloru

Tornister Herlitz to kilkadziesiąt zestawień kolorowych pomysłów. Do wyboru 5 modeli. Modne motywy z dodatkami – haftami, brokatem czy aplikacjami 3-D.

Next article